Tani i szybki wywóz gruzu:
514 590 590
Ty remontujesz, My sprzątamy

Oferujemy Państwu podstawienie szerokiej gamy kontenerów we wskazane przez Państwa miejsce. Kontenery na każdy rodzaj śmieci. Mają Państwo problem z odpadami poremontowymi, czy też po prostu robicie porządek w piwnicy bądź garażu. Stawiamy kontenery na wszystko. Odpady, które są dla Państwa problemem, dla nas są codziennością. Kontenery podstawiamy ‘od ręki’ na zgłoszenie telefoniczne. Możemy być u Was nawet w godzinę.

Posiadamy wszystkie zezwolenia wymagane do prowadzenia działalności związanej z gospodarką odpadami. Z nami masz pewność, że śmieci nie trafią do lasu.

Posiadamy rozbudowaną flotę aut, by nasza oferta mogła sprostać Państwa oczekiwaniom. Masz wąski, trudny wjazd na posesje czy też podwórko – nie stanowi to dla nas problemu. Potrzebujesz duży kontener na teren dużej budowy, czy też inwestycji – możemy Ci go dostarczyć nawet tego samego dnia.

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Współpracujemy od lat z wieloma firmami jak i z indywidualnymi odbiorcami. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny na wywóz śmieci.

Każdą z naszych usług jesteśmy w stanie dostosować do Państwa potrzeb. Rozwiązujemy każdy problem z odpadami.

Kontakt

GorylGruz

ul. Krańcowa 119

62-081 Przeźmierowo/k. Poznania

gm. Tarnowo Podgórne

Tel: 513 590 590

biuro@gruzpoznan.pl