Menu Zamknij

Wywóz gruzu

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę remontu, budowy, inwestycji pod kątem wywozu odpadów. Posiadamy szeroką gamę pojazdów przewożących kontenery od 1,7m3 do 40m3. Kontenery skonstruowane są tak by przewozić zarówno śmieci lekkie jak i ciężkie takie jak gruz czy ziemię. Możesz dostosować rozmiar kontenera jak i pojazdu do swoich potrzeb:

  • Samochody typu ‘bramowiec’: przewożą kontenery od 1,7m3 do 14m3
  • Samochody typu ‘hak’: przewożą kontenery 18m3 i 40m3
  • Samochód: zestaw : ciągnik siodłowy + naczepa do przewozu kruszyw o ładowności circa 28 ton.

Posiadamy ponad 500 kontenerów różnych rozmiarów. Jesteśmy elastyczni, możemy być u Ciebie nawet w godzinę, dwie od telefonu. Najczęstszym problemem z wywozem gruzu są trudno dostępne lokalizacje. Posiadamy auta, które wjadą praktycznie wszędzie. Wąskie bramy, ogródki działkowe, nietypowe miejsca nie stanowią problemu.

Usługa wywozu gruzu i odpadów rekomendowana jest zarówno indywidualnym odbiorcom jak i dużym firmom budowlanym. Cennik i oferta jest tak dostosowana by sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Mniejsze kontenery dla klientów indywidualnych podstawiamy na okres około dwóch, trzech dni. Większe kontenery podstawiane na duże budowy mają dłuższy czas odbioru, który zależnie od sytuacji można indywidualnie negocjować. Każdą usługę możemy dostosować do Twoich potrzeb.

Wywóz gruzu Poznań

Kontakt

513 590 590

GorylGruz
ul. Krańcowa 119
62-081 Przeźmierowo
gm. Tarnowo Podgórne

biuro@gruzpoznan.pl

Dowozimy na budowę piasek oraz kruszywo także małymi autami do 3,5 tony.

Wynajmujemy rękawy do gruzu.